fbpx

BRYZA - wygodna dla rodziny

Jasno, lekko, wakacyjnie i z oddechem, to słowa które kojarzą
się z zaproponowanym nastrojem.

BRYZA

Jasno, lekko, wakacyjnie i z oddechem, to słowa, które kojarzą się z zaproponowaną aranżacją wnętrza. Biel, błękit, naturalne wypłowiałe drewno, pleciony kapelusz, zaróżowiona od opalenizny skóra, to kolory wakacji nad morzem. Wszystkie te barwy wykorzystane zostały w projekcie, szary błękit ścian w salonie i sypialni, biel stolarki drzwiowej i mebli kuchennych, jedwabiście gładki dąb naturalny na stole, stoliku kawowym i innych drobnych meblach, czy też pudrowo-różowe tekstylia w postaci obicia fotela i kapy na łóżku. Pełni dodają akcenty słomiane – kapelusze i kosze zawieszone na konarze, będącym jednocześnie wieszakiem.

Zalane światłem
wnętrze

przywołuje zapach morskiej bryzy wdychany pełną piersią z balkonu mieszkania. Projekt stworzony z myślą o wakacyjnym luzie, urlopowej ucieczce przed zabieganą codziennością.

SZKWAŁ - skontrastowana przestrzeń

Estetyka skierowana do osób ceniących sobie czystą,
skontrastowaną przestrzeń.

SZKWAŁ

Estetyka skierowana do osób ceniących sobie czystą, skontrastowaną przestrzeń bez zbędnych dodatków, nie pozbawioną jednak ciepła. Użyte materiały i kolory – imitacja betonu, naturalne drewno, czerń, biel to ukłon w stronę panującego od kilku sezonów trendu wykorzystującego te właśnie zestawienia. Odrobina szaro-turkusowej niebieskości zastosowana na sofie i w dodatkach, jak dywan czy obraz na ścianie, nawiązują do okolicy, w której się znajdujemy – nadmorskiej, wakacyjnej miejscowości. Dzięki dużym witrynom okiennym, rozświetlającym wnętrze, mieszkanie tak zaprojektowane będzie przestronne a czyste formy mebli dodatkowo podkreślają prostotę tego projektu.

Zostaw kontakt

Oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania


Wyrażam zgodę, na podstawie art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany przeze mnie dobrowolnie adres e-mail lub numer telefonu:

odpowiedzi na przesłane zapytanie

Administratorem danych osobowych jest Cetniewo Osada Sobolewski, Kempiński i wspólnicy S.K. we Władysławowie, KRS 0000797446, NIP 587-171-38-17.